sport vocabulary pdf

sport vocabulary pdf

Kiedy myślisz o baseball, można w naturalny sposób myśleć o latynoskich piłkarzy zawodowych. Wiemy, że baseball jest ważnym sportem grał w niemal każdym kraju Ameryki Łacińskiej obok futbol. Prawie każdy Dominikańska dzieciak chce być następnym Pedro Martinez i Alex Rodriguez. Tak samo na Kubie, gdzie Baseball jest również ich krajowe czasu przeszłego.https://www.septica.pl/Dezynfekcja-c2_0_1.htm Jednak prawdą jest, że Latino gracze tworzą około 25% - 28% graczy MLB. Republika Dominikańska ma najwięcej graczy MLB z 79 natomiast Wenezuela jest drugie miejsce z 45 (stan na kwiecień 2004). Portoryko jest trzeci z 36.

Większość ludzi nie może wiedzieć, ile Latino gracze są Hall of futbolu. Czy ty? Istnieją tylko siedem Łacińskiej amerykańskich graczy urodzonych, którzy są w Krajowym Baseball Hall of Fame, ale z tak wielu wspaniałych ballplayers gra obecnie liczba ta z pewnością wzrośnie. Więc kim są te wspaniałe siedem?

sport vocabulary pdf

Oczywiście, wielka Roberto Clemente (Portoryko) jest najbardziej znany. Był czas 12 All-Star, który zdobył cztery tytuły National League mrugnięcia. Poza tym, on jest tylko 11 gracz, który osiągnie 3000 trafień kariery. Niestety, Clemente’s życie zakończyło się w młodym wieku 38 lat w katastrofie lotniczej podczas lotu dostaw humanitarnych do Nikaragui ofiar trzęsienia ziemi. Normalna pięć lat okres oczekiwania należy uznać za Hall of Fame został uchylony Clemente został pierwszym Latynoamerykańskie urodzony graczem wybrany.

sport vocabulary pdf

Pozostali gracze są Martin Dihigo (Kuba), Juan Mariachal (Republika Dominikańska), Luis Aparicio (Wenezuela), Rod Carew (Panama), Orlando Cepeda (Portoryko) i Tony Perez (Kuba). Paradoksalnie, nigdy Dihigo grał w kierunkach (rasizm istnieje od Latynosów też), ale grał w Meksyku, na Kubie, a Negro Leagues w epoce 1920-1940. On celował w każdej pozycji z wyjątkiem łapacza.
Artykuł napisany przez: cewki do luzowników

Author: republikafutbolu.pl

Share This Post On