sport direct konin

sport direct konin

Mój "Skutki układu NAFTA na Kanadyjczyków" seria kontynuuje z spojrzeć na dane / dane / statystyki dotyczące bezrobocia od NAFTA.

Bezrobocie Oceń to miara bezrobocia wśród ludności chętnych, zdolnych i aktywnego poszukiwania pracy (bezrobotnych na rynku pracy podzielona przez całkowitą siły roboczej). Te trzy kryteria # 150; chęć, zdolność i chęć # 150; jest niezbędna do wyznaczania siły roboczej. Tak więc jest oczywiste, że stopa bezrobocia jest nierozerwalnie związana Wydajność pracy, który mierzy skuteczność naszych zasobów pracy w produkcji towarów i usług.

sport direct konin

Tutejsi statystyki są skomplikowane i pozornie sprzeczne.

Od czasu wprowadzenia NAFTA, bezrobocie spadło nad większością lat, w tym 1994, 2005, a kończąc na 6,6%, kolejny pozytywny spadku. W latach 1992 i 1993, dane pozostawały na stabilnym poziomie nieco ponad 11%. Z drugiej strony, dane o wydajności pracy jest w stanie ciągłego strumienia, po żadnych zauważalnych trendów długoterminowych. Tak więc w 1994 roku, Wydajność pracy była stosunkowo wysoka w rankingu 3,0. W ciągu najbliższych dwóch lat spadła w sumie o 2,5 pkt, przed zbiórkach do krzesła biurowe gdańsk 2,0. Ocena. Pozostałą część kadencji od NAFTA # 146; realizacja pokazuje podobne dane.

sport direct konin

Podobne artykuły na temat NAFTA, Kanadzie i ekonomii:

Kanadyjczycy "wynagrodzenia oraz wynagrodzenie od NAFTA

Artykuł napisany przez: www.prefabetkurzetnik.pl

Author: republikafutbolu.pl

Share This Post On