sport factory lublin

sport factory lublin

Wilson Palacios teraz jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy Hondurasu narodu. Wilson Palacios był szkolony w czasie jego młodości nożnej przez wuja Ten dzieciak Fernando Centeno, brat matki Xiomara Centeno. Ten dzieciak był tak zainspirowany Cobi Jones i innych sportowców światowej klasy, że umieszczone w jego umyśle, aby osiągnąć swoje marzenie z dzieciństwa o przybyciu do Stanów Zjednoczonych Ameryki, aby go do UCLA, najlepszy uniwersytet na świecie, w sporcie, a jest to liczba jeden uniwersytet zdobywając mistrzostwo NCAA.

sport factory lublin

Ten dzieciak później w jego życiu przeniesiony z La Ceiba do Tegucigalpa grać dla najlepszej młodzieżowej akademii-Club Narodów Deportivo Olimpia. Rozwinął jego silne zdolności przywódcze zespołu i silny charakter w zespole i ma szansę na grę w porównaniu Honduras Mężczyźni Narodowej w piłce nożnej U-17 w 2001 roku Wilson Palacios i niemieckiego "Ă'ato" Rodríguez, profesjonalny piłkarz z Club Deportivo Motagua , On i jego rodzina mieli okazję przyjechać do Stanów Zjednoczonych Ameryki w 2001 roku i musiał opuścić przeznaczone zawodową nożnej w Hondurasie przyjść do USA zaczął naukę języka angielskiego jako drugiego języka i poszedł do college'u, Los Angeles Southwest College studiować http://intralogix.pl/ matematykę i ukończyć go z 4,0 GPA iz wyróżnieniem. Następnie przeniósł się do swojej wymarzonej szkoły, UCLA, z zamiarem doprowadzić UCLA męska piłce nożnej na mistrzostwa NCAA. Niestety, nie spotkał się z 4-letnią NCAA reguły kwalifikowalności powodu tak wielu akademickich jednostek kredytowych.

sport factory lublin

Pozostał aktywny w społeczności UCLA korepetycje sportowców NCAA i zdobywając wyróżnienia na UCLA i kanclerz Usługowy nagroda nawet UCLA. Miał zaszczyt być sponsorowany przez pana Dan Guerrero, dyrektor Departamentu Athletics UCLA i dr Bruce Barbee, dyrektora Akademików w Izbie Gmin na Distinguished Senior Award przez Stowarzyszenie Absolwentów UCLA.

Artykuł napisany przez:

Author: republikafutbolu.pl

Share This Post On