sport kolorowanka

sport kolorowanka Nie matki, a nie szkoły lub szpitale, drogi i infrastruktura ochrony zdrowia publicznego.

Jak Marley śpiewał 30 lat temu; „To wiadro po prostu zachować na dzieje” na zachodzie „.

Fakt, że złoto zostało uformowane w reprezentacji globu ziemi w kształcie wyraźnie mówi nam, że ziemia i wszystkie jej mieszkańców wymagają uwagi na swój stan fizyczny.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Ten mały złoty ziemia jest podtrzymywany przez dwóch ludzkich postaci, które są zarówno stojących bardzo wysoki, która symbolizuje, że są one trzymać się swoich pistoletów lub stojącej o swoje prawa, a fakt, że są postacie ludzkie w pierwszej kolejności oznacza słabości i błędy zrobiony.

No, to jest niesamowite! Jeśli chodzi o Afryce, nie mogę sobie wyobrazić miejsca lub ludzi tak pokrzywdzonych w [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] historii świata. Kolonizacji więźniów jeńcy podjęte przez miliony w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i na Wyspach Karaibskich i wydobywania zasobów komercyjnych wszystkich bardzo cennych minerałów petro chemia, a następnie bez podziału bogactwa, które doprowadziły. Afryka stała się również ogromny rynek wysypiskiem upłynął zakazane produkty, takie jak leki farmaceutyczne, pestycydów i przetworzonej żywności, które już nie są legalne lub przyjęte do stosowania w „zachodu”. Duży majątek został wykonany przez „Zachód” przez sprzedaż części zamiennych, które nieuchronnie potrzebnych do naprawy wszystkich starych technologii maszyny, które było często „Gifted” do rządu afrykańskiego w ramach afrykańskiej / programu zachodniego rządu humanitarnej pomocy ekonomicznej. Miliardy dolarów zostały dokonane w ten sposób.

Jest intrygująca mi się, że mimo wszystko to zostało mówił o od dziesięcioleci, błędy te są nadal w toku dziś. Chyba dwie ludzkie postacie reprezentujące temat „usprawiedliwienia dla popełnionych błędów” są na miejscu. Ilekroć słyszę ktoś spróbować porozmawiać o tym, co musi się zmienić, aby ponownie zrównoważyć ludzi gospodarki krajów afrykańskich, będzie zawsze tylko usłyszeć wymówki, dlaczego nie może nigdy zostać naprawione. „Zbyt wiele osób potrzebuje pomocy, a świat to za mało”. „Zbyt wiele różnych kultur spotykają się i jednoczą dla wspólnego celu”. „Zbyt dużo korupcji w rządzie.” Lista wymówką jest długa, ale nie ma potrzeby, aby zapisać je wszystkie w dół.

Artykuł napisany przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]

Author: republikafutbolu.pl

Share This Post On