sport kolorowanka

sport kolorowanka Nie matki, a nie szkoły lub szpitale, drogi i infrastruktura ochrony zdrowia publicznego.

Jak Marley śpiewał 30 lat temu; „To wiadro po prostu zachować na dzieje” na zachodzie „.

Fakt, że złoto zostało uformowane w reprezentacji globu ziemi w kształcie wyraźnie mówi nam, że ziemia i wszystkie jej mieszkańców wymagają uwagi na swój stan fizyczny. Ten mały złoty ziemia jest podtrzymywany przez dwóch ludzkich postaci, które są zarówno stojących bardzo wysoki, która symbolizuje, że są one trzymać się swoich pistoletów lub stojącej o swoje prawa, a fakt, że są postacie ludzkie w pierwszej kolejności oznacza słabości i błędy zrobiony.

No, to jest niesamowite! Jeśli chodzi o Afryce, nie mogę sobie wyobrazić miejsca lub ludzi tak pokrzywdzonych w http://color-laboratory.com/pl/category/produkty-flora/plotery-solwentowe-flora/ historii świata. Kolonizacji więźniów jeńcy podjęte przez miliony w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i na Wyspach Karaibskich i wydobywania zasobów komercyjnych wszystkich bardzo cennych minerałów petro chemia, a następnie bez podziału bogactwa, które doprowadziły. Afryka stała się również ogromny rynek wysypiskiem upłynął zakazane produkty, takie jak leki farmaceutyczne, pestycydów i przetworzonej żywności, które już nie są legalne lub przyjęte do stosowania w „zachodu”. Duży majątek został wykonany przez „Zachód” przez sprzedaż części zamiennych, które nieuchronnie potrzebnych do naprawy wszystkich starych technologii maszyny, które było często „Gifted” do rządu afrykańskiego w ramach afrykańskiej / programu zachodniego rządu humanitarnej pomocy ekonomicznej. Miliardy dolarów zostały dokonane w ten sposób.

Jest intrygująca mi się, że mimo wszystko to zostało mówił o od dziesięcioleci, błędy te są nadal w toku dziś. Chyba dwie ludzkie postacie reprezentujące temat „usprawiedliwienia dla popełnionych błędów” są na miejscu. Ilekroć słyszę ktoś spróbować porozmawiać o tym, co musi się zmienić, aby ponownie zrównoważyć ludzi gospodarki krajów afrykańskich, będzie zawsze tylko usłyszeć wymówki, dlaczego nie może nigdy zostać naprawione. „Zbyt wiele osób potrzebuje pomocy, a świat to za mało”. „Zbyt wiele różnych kultur spotykają się i jednoczą dla wspólnego celu”. „Zbyt dużo korupcji w rządzie.” Lista wymówką jest długa, ale nie ma potrzeby, aby zapisać je wszystkie w dół.

Artykuł napisany przez:

Author: republikafutbolu.pl

Share This Post On