sport i rekreacja

sport i rekreacja

Symbolika Trophy Puchar Świata FIFA?

FIFA World Cup Soccer Piłka nożna Trophy jest jednym z najlepszych na świecie znają ikony sportowych; pojawiały się podczas każdej TLN sitcomie talk show, w wiadomościach codziennie, nawet prezentowane na jedną z najbardziej lubianych i szanowanych postaci w dzisiejszym świecie, pan Nelson Mandela.Nasza strona www Teraz, gdy odliczanie do Mistrzostw Świata w piłce nożnej meczu w Republice Południowej Afryki rozpoczęła się, że mały złoty posąg z dwóch niezwykłych ludzi trzyma się całą planetę w swoich ramionach up-rozciągniętych i bardzo dobrze wyrzeźbiony, został nawet pojawiać się w niektórych narodów marzeń!

Więc co robi FIFA trofeum sen oznacza?

Spojrzałem w górę "Piłka nożna trofeum" w "20000 Dreams" książki, która interpretuje symbole widzimy w naszych snach. To dokładna fraza nie było w książce, więc spojrzałem w górę wszystkie poszczególne części trofeum w tym: piłka nożna, puchar, złoto, ludzką, stojąca, ziemi i kuli kształtu. Jeśli jesteś jednym z wielu ludzi, którzy mają FIFA Trophy marzenia, wtedy będzie zainteresowany, aby wiedzieć, co to znaczy. (Innych niż fakt, że kampania medialna FIFA 2010 pracuje ładnie).

Według analityków marzenie:

Piłka nożna (znany również jako piłka nożna czy futbol) sny są sugestywne sprytnych ruchów.

sport i rekreacja

sny Trophy są oznaką realizacji i służyć adwokat sprawy karne gdańsk jako zachęta do zachowania motywacyjnego dążenia.

Złoto metalu reprezentuje elementy finansowe życia.

kształty Globe, w tym przypadku ziemi, ukazuje sprawy ziemskie, które wymagają uwagi, często oznacza to bardziej szeroki zakres zdarzeń.

Ziemia symbolizuje ludzkie, fizyczne, trójwymiarowy, dotykalne aspekty naszego świata.

Figury ludzkie - ludzką oznacza pretekst do popełnionych błędów.

Stojąc (której dwie ludzkie postacie trofeum robią) - pokazuje przywiązanie do tych przekonań.

Artykuł napisany przez:

Author: republikafutbolu.pl

Share This Post On