sport direct poznan

sport direct poznan

Michael Rabasca nożna jest o futbolowej karierze Michaela, on jest jednym z dobrych trenerów w sporcie piłki nożnej. Pełnił funkcję trenera zespołu Desert Vista Szkoła Chłopcy który dołączył kilka zawodów producent siłowni zewnętrznych piłki nożnej. Michael Rabasca zawsze była zaangażowana w inspirujących młodych piłkarzy do nauki tego sportu i demonstrują doskonałości w tej dziedzinie.www.zadluzenia.com/artykul/kredyt-oddluzeniowy-w-skoku/

Michael posiada również USSF licencji, licencję jazdy wydane przez Amerykańską Federację Piłki Nożnej. USSF jest oficjalnym organem wiodącym nożnej w Stanach Zjednoczonych.

On poświęcił tak wiele swojego czasu pomagając organizować, trener i trenować drużyny piłki nożnej. Innym osiągnięciem Michaela jest ustanowienie Arizona Futbol Club. Wraz z grupą miejscowych trenerów i Greg Dolinie nie przewidywał organizuje klub dla rozwoju piłkarzy wśród młodzieży w Arizonie.

sport direct poznan

Klub Arizona Futbol został oficjalnie włączony maja 2000. Michael zachowuje swoją pozycję jako jeden z trenerów pełnych czasowych i pomógł innych pracowników w pełnym wymiarze czasu w rozwój progresywny program edukacyjny, który pomoże opracować graczy pod względem taktycznym i fizycznych aspektów sportu piłka nożna.

Michael i inni trenerzy zespołu mają na celu promować i dzielić się swoją wiedzą w poszukiwaniu najlepszych zawodników młodzieżowych i narażać je na wiedzy i wyzwań gry i przygotować je do uzyskania niezbędnych umiejętności i konkurować na szczeblu międzynarodowym.

sport direct poznan

Prawdziwie oddany trener i wzorem do naśladowania jak Michael Rabasca jest atutem dla społeczności rodziny nożnej.

Dowiedz się więcej o Michael Rabasca nożnej.

Artykuł napisany przez: http://www.fizjobalance.pl

Author: republikafutbolu.pl

Share This Post On