sport zone opinie

sport zone opinie

Słowo # 147; ekonomia # 148; pochodzi od starożytnych greckich słów # 147; oikos # 148; i # 147; nomos, # 148; co oznacza, odpowiednio, # 147; rodzina nieruchomości nr 148; i # 147; prawa człowieka # 148; (W odróżnieniu # 147; physis, # 148; prawa natury). Można zasadnie wywnioskować z tej wiedzy, że ekonomia nie istniał w innej formie, ponieważ nawet starożytności. Wynika z tego, że istnieje wielość teorii ekonomicznych muszą być tworzone i wykładał na od tego czasu. Ponieważ Adam Smith # 146; s sławy # 147; Wealth of Nations, # 148; nowoczesna ekonomia koncentruje się na pomiar kondycji gospodarek narodowych. W ostatnim czasie, takie podejście makroekonomiczne rzeczy zostały skontrastowane z mikroekonomii, których nacisk położony jest na transfer bogactwa na mniejszą skalę, indywidualne. Przykładem takich kontrastów są współczesne miary dobrobytu gospodarczego: PKB i PKB per capita reprezentują podejście makroekonomiczne do obliczania bogactwa, podczas gdy oszczędności gospodarstw domowych Oceń i średni dochód są ważnymi przedstawicielami mikroekonomicznej podejścia.

Orzeczenia są oparte na kryteriach. W celu zapewnienia rzetelnej analizy, zastosowane kryteria muszą być odpowiednie do kwestii pod ręką, i powinny uwzględniać jak najwięcej danych, jak to możliwe. Zatem w celu określenia wpływu żadnego konkretnego podmiotu gospodarczego, należy stosować środki wyników gospodarczych, które powinny być sporządzone z obu światów makro- i mikroekonomii. Są to środki zaproponowane w celu oceny wpływu NAFTA na kanadyjskiej narodu, a na Kanadyjczyków jako jednostki.

Aby być bardziej szczegółowe dane zgłoszone przez następujących środków ochrony zdrowia gospodarczego jest to, że dane, które zostaną wykorzystane do oceny wyniku gospodarczego NAFTA w Kanadzie. Środki są: PKB (produktu krajowego brutto), PKB / mieszkańca National Savings Oceń mieszkalnych Oszczędności na sekundę http://www.kredytbezbik.net.pl, stopa bezrobocia, Wydajność pracy i przeciętnego dochodu. Dwa prawdopodobne środki zostały przerwane do tej listy, a mianowicie rachunku bieżącym i inwestycyjnych ceny. W przypadku tych pierwszych, brak ten jest ze względu na fakt, że pomiaru narodu # 146; s bilans handlowy jest przestarzała i nie robi # 146; t dają prawdziwy wskazanie dobrobytu ekonomicznego. W przypadku tego ostatniego, pominięcie jest spowodowane moją niezdolność do znalezienia odpowiednich danych.

Wiadomości związane z Ekonomii

Kanadyjski Bezrobocie od NAFTA

Artykuł napisany przez: Wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa

Author: republikafutbolu.pl

Share This Post On